Kalorifer Kazan Izgarası

Kalorifer Kazan Izgarası

Girilmedi

Kalorifer ızgaralarımız özel döküm hanelerimizde pik kullanılarak yüksek ısıda dökülmekte ve üretmiş olduğumuz kazanlarda ve piyasada sağlıklı bir şekilde kullanılmaktadır. Kalorifer Izgarası : yanma hücresi ile küllük arasındaki bölümde bulunur. Önemli olan bilgi vermek gerekirse; Kazan Izgarası kazan içerisine konulan katı yakıtı (kömür) üst kısımda tutmaya yarar, katı yakıtın (kömürün) küll...

Ürün Kodu: 1573
Ürün Fiyat: Girilmedi
İnceleme: 8123 Kişi Ürünü İnceledi

Kalorifer Kazan Izgarası

Kalorifer ızgaralarımız özel döküm hanelerimizde pik kullanılarak yüksek ısıda dökülmekte ve üretmiş olduğumuz kazanlarda ve piyasada sağlıklı bir şekilde kullanılmaktadır.

Kalorifer Izgarası : yanma hücresi ile küllük arasındaki bölümde bulunur. Önemli olan bilgi vermek gerekirse; Kazan Izgarası kazan içerisine konulan katı yakıtı (kömür) üst kısımda tutmaya yarar, katı yakıtın (kömürün) küllerinin küllüğe dökülmesine olanak sağlayarak, yanma havasının yanma hücresine girmesini sağlar. Sıvı ve gaz yakıt ile çalışan kazanlarda ızgaraya kullanılmaz. Her kış sezonu öncesinde kazan ızgaraları mutlaka kontrol edilmelidir.

Firmamızda, kalorifer ızgaraları özel döküm merkezimizde pik kullanmak kaydıyla yüksek ısıda dökülmekte ve üretilmektedir. En verimli kazan ızgarası; imalatı döküm kullanılarak yapılan işlemle elde edilen ızgaradan alınır.
Izgaralarımızın ebatları  ve Kalorifer Kazanı Döküm Izgara Fiyatları aşşağıda verilmiştir.

KALORİFER KAZANI DÖKÜM IZGARA FİYAT LİSTESİ          01.08.2018

ÜRÜN FİYAT
40 x 20  DÖKÜM KAZAN IZGARASI 150 TL + KDV
50 x 20  DÖKÜM KAZAN IZGARASI 160 TL + KDV
60 x 20  DÖKÜM KAZAN IZGARASI 170 TL + KDV
70 x 20  DÖKÜM KAZAN IZGARASI  180 TL + KDV
80 x 20  DÖKÜM KAZAN IZGARASI 190 TL + KDV
90 x 20  DÖKÜM KAZAN IZGARASI 200 TL + KDV
KAZAN DÖKÜM KAPAĞI KÜÇÜK 375 TL + KDV
KAZAN DÖKÜM KAPAĞI BÜYÜK 475 TL + KDV
KAZAN DÖKÜM KAPAK KOLU